Współzałożycielka CrossFit Z16. Instruktor Rekreacji Ruchowej Reebok University. Trener kobiet w ciąży i po porodzie Reebok University. Trener Blackroll. Instruktor Pilatesu. Trener-Asystent PZFW/EFCA. Studentka Dietetyki. Tancerka Polskiego Towarzystwa Tanecznego. 

Miłośniczka zdrowego stylu życia. Od najmłodszych lat związana z aktywnością fizyczną. W wieku 10 lat zaczęła trenować Taniec Towarzyski . Z sukcesami uczestniczyła w wielu turniejach tańca towarzyskiego organizowanych przez PTT (Tancerka PTT - styl Latynoamerykański - klasa sportowa B, styl Standardowy - klasa sportowa B)

CrossFit urzekł ją swoim prozdrowotnym i funkcjonalnym charakterem, a także wymiernymi korzyściami w postaci wysportowanej sylwetki. Uważa, że niezaprzeczalnym metodyki CrossFit jest nieprzewidywalność i zmienność workout'ów.

Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe, które nabyła pracując w charakterze trenera oraz konsultanta żywieniowego. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w warsztatach, konwencjach i szkoleniach.

Ale jak podkreśla, jest przede wszystkim mamą dwóch córek, z pasją dbającą o formę i zdrowie najbliższych.

Doświadczenie:
2013 - 2014 GACA SYSTEM Sp. z o. o.: Terapeuta GACA SYSTEM
2008 - 2013 GACA SYSTEM Sp. z o.o.: Trener GACA CENTRUM Lublin

Wykształcenie:
2016 - Wyższa Szkoła Nauk Społecznych w Lublinie. Kierunek Dietetyka
2010 - 2013 Uniwersytet Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie, Wydział Politologii, kierunek Dziennikarstwo i komunikacja społeczna 

Kwalifikacje zawodowe:
09/2016 Reebok University Poland: Aktywność w ciąży i po porodzie
09/2016 ProFi Fitness School: Pilates Level I
07/2016 Barbell Kitchen: Żywienie i suplementacja w CrossFit
06/2016 Mauricz Training Center: Dietetyka i Suplementacja Poziom II
05/2016 Mauricz Training Center: Dietetyka i Suplementacja Poziom I
05/2016 Food Forum: Dietoterapia w chorobach cywilizacyjnych
11/2015 Blackroll: Trainer Education BLACKROLL AG
10/2014 Reebok University Poland: Instruktor Rekreacji Ruchowej
04/2015 Barbell Kitchen: Dieta Paleo - warsztaty żywieniowe
2010-2013 GACA SYSTEM: Szkolenia z zakresu treningu i żywienia
05/2009 Polski Związek Fitness & Wellness: Trener-Asystent PZFW/EFCA

 

 

 

Nasz dzisiejszy WOD

20.10.2017

WOD #787 (G)
#1 Accumulate Max Reps of Bar Muscle-up in 5 sets
#2 E2MOM 8 min.
20-30 Pistol
#3 EMOM 8 min.
1' 10-20 sec. Toes to Bar
2' 10-20 sec. L-Sit Hold 

Aktualności

Lublin Airport Games 2017

Lublin Airport Games 2017 to pierwsza na tak dużą skalę impreza CrossFit na terenie województwa lubelskiego! 

Z16 Challenge Week - tygodniowe zmagania Z16 Athletes

Przez najbliższy tydzień, codziennie będziemy mierzyć się z jednym z testowych treningów opracowanych przez CrossFit Headquaters. 

AZS UMCS Lublin - przygotowania do walki o Ekstraklasę PLF w CrossFit Z16

Z dużą satysfakcją informujemy, że dołączyliśmy do sztabu szkoleniowego drużyny futsalu AZS UMCS Lublin, prowadzonej przez trenera Artur Gadzickiego. 

CrossFit

CrossFit - jest to system ćwiczeń o charakterze ogólnorozwojowym, opracowany w połowie lat 90. przez Amerykanina Grega Glassmana. Początkowo wykorzystywany do szkolenia kadetów policji w Kalifornii, później wdrożony w trening strażaków i żołnierzy amerykańskich. Ze względu na wyniki stał się również elementem procesu treningowego wielu dyscyplin sportu, a w ostatnich latach zyskuje na coraz większej popularności także wśród osób trenujących rekreacyjnie. Ten typ treningu oprócz ruchów funkcjonalnych charakteryzuje duża intensywność i ciągła zmienność. 

Fizjoterapia funkcjonalna

CrossFit Z16 Lublin

Diagnostyka funkcjonalna daje możliwość kompleksowej oceny struktury i funkcji narządu ruchu. Na podstawie wywiadu i zgłaszanych ewentualnych dolegliwości badanie kierunkowane jest na specjalistyczne testy funkcjonalne indywidualnie dobrane pod kątem identyfikacji przyczyny dysfunkcji. Przeprowadzenie diagnostyki narządu ruchu daje kilka możliwości: wprowadzenie modyfikacji w treningu lub czynnościach dnia codziennego, dodanie do podstawowego treningu specjalistycznych ćwiczeń korygujących, wdrożenie indywidualnej terapii z fizjoterapeutą ukierunkowanej na szybki powrót do pełnej sprawności fizycznej. 

Żywienie

CrossFit Z16 Lublin

Odpowiednio zaplanowana strategia żywieniowo - suplementacyjna jest nieodłącznym elementem przygotowania motorycznego.  Dieta wsparta programem suplementacyjnym pozwala istotnie  wspomagać efekty treningowe. Dzięki  odpowiedniej podaży węglowodanów, tłuszczów, białek oraz oraz witamin i składników mineralnych, wspomagane są procesy generowania energii podczas wysiłku oraz optymalizowane procesy restytucji powysiłkowej - resynteza substratów energetycznych i odbudowa uszkodzonych mięśni szkieletowych. 

Początek strony